>...emocje zamknięte w kadrze.Filmujemy profesjonalnymi kamerami FULL HD oraz co w ostatnim czasie stało się hitem - lustrzankami cyfrowymi.
Charakteryzują się one wiernym odwzorowaniem kolorów, plastyką obrazu znaną z kinowych produkcji oraz wysoką czułością w warunkach słabego oświetlenia.
Profesjonalny dźwięk zapewniają dodatowe mikrofony oraz cyfrowe rejestratory podpinane bezpośrednio do mikserów zespołów.(2kB)


Zdęcia wykonujemy lustrzankami Canon oraz "jasnymi" obiektywami stałoogniskowymi, dla których ciemne pomieszczenia nie stanowią problemu.
Uzyskujemy w ten sposób piekną plastykę obrazu, naturalne kolory i zachowujemy jednocześnie nastrój miejsca uroczystości.
(422kB)


(2kB)


Posiadamy również w swojej ofercie kran kamerowy ok. 4 m wysokości wraz z głowicą obrotową. Kamera unosi się w górę i w ten sposób uzyskujemy bardzo ciekawe ujęcia znane z telewizji.
Jako dodatkowe wyposażenie w naszych produkcjach używany stabilizator steadicam, dodatkowe rejestratory dźwięku (Zoom H4n), camera slider, oraz statywy i dodatkowe mikrofony.


(2kB)


Zmontowany materiał filmowy nagrywamy na płyty BLU-RAY, pendrive USB, lub płyty DVD
Każde nagranie oprócz starannego przygotowania jest estetycznie opisane i zapakowane
FOTO VIDEO MAGIC Kraków
(1kB) TELEFON: 506-375-874 lub
(1kB) E-MAIL: pietro3d@poczta.onet.pl

(1kB)__
© Copyright - KRAKÓW 2017